Ukončení dotazníku „Doprava v Ostravě – Jaké jsou Vaše vize a představy?“

DOTAZNÍK – „Doprava v Ostravě – Jaké jsou Vaše vize a představy?“

- ukončeno 15. 6. 2015

- dotazník probíhal od 12. 5. 2015 do 15. 6. 2015

Vyplněním dotazníku jste poskytli velmi cenné informace pro rozvoj města. S výsledky průzkumů a vyjádřením respondentů bude zpracovatel dále pracovat a využívat je při sestavení scénářů rozvoje města tak, aby byly zohledněny vize politické reprezentace města, zainteresovaných odborníků, ale i laické a odborné veřejnosti.

Dotazník je byl anonymní, ale pokud jste vyplnili také nepovinné kontaktní údaje a dotazník byl kompletně vyplněn, jste zařazeni do slosování o hodnotné ceny, ze kterého vzejde 5 výherců. Hodnotné ceny jsou následující:

1. cena: notebook
2. cena: tablet
3. cena: tablet
4. cena: mobilní telefon
5. cena: navigace GPS

Vyhodnocení dotazníku a výsledky slosování o věcné ceny bude uveřejněno na těchto stránkách.

Děkujeme za Váš názor !!!

Veřejná diskuze:

  1. Dobrý den
    Zítra to bude měsíc po ukončení dotazníku. Chci se zeptat, zda už bylo vylosováno 5 výherců, kteří dotazník vyplnili a zanechali i své kontaktní údaje.
    Předem děkuji za odpověď.
    Jožka Laža

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny ** opište text z předchozího obrázku (ochrana proti spamu)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>